Halfway Fanday – przeddzień urokliwego festiwalu

Jaki jest przepis na festiwal idealny? Podstawą jest oczywiście miłość do muzyki. Do tego dodaj szczyptę pasji, sporo przyjaznej atmosfery i trochę magii. Po połączeniu tych składników otrzymasz Halfway Festival. Serio.

Iga Drobisz

Organizatorzy Halfway Festival/ W połowie drogi zrobili ukłon w stronę najwierniejszych fanów eventu i po raz pierwszy stworzyli Halfway Fanday.

Przed występami alternatywnych muzyków odbyła się rozmowa z Igą Drobisz, która prezentowała swoją wystawę „About her”. Na zdjęciach pojawiły się kobiety z całego świata, które swoją wyjątkową urodą zainteresowały fotografkę. Na zdjęciach widnieją nie tylko profesjonalne modelki, ale też ciekawe dziewczyny z sąsiedztwa. Otwarcie wystawy miał również Andrzej Wieteszka. „POSTERS/PORTRAITS” to tytuł równie ciekawej ekspozycji, gdzie twarze grają główną rolę.

Na Dużej Scenie Opery wystąpili białostocki zespół STARSABOUT ze magicznymi brzmieniami na czele, pochodząca ze Szwecji Christine Owman wraz z zespołem, którzy zagrali psychodelię połączoną z subtelnością, oraz energetyzujący, białoruski skład – SHUMA.

Christine Owman
Starsabout

Halfway Fanday zapewne idealnie nastroił wszystkich fanów na dwudniowy chillout, jaki zapewni Halfway Festival.

Poprzedni wpis
Noc Kupały. Nasze polskie walentynki?
Następny wpis
Halfway Festival 2017 | Muzyka jest kobietą

Brak Komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

Back
SHARE

Halfway Fanday – przeddzień urokliwego festiwalu